Ubezpieczenia

Gwarantujemy najwyższy profesjonalizm i najniższe ceny.
Zapraszamy do współpracy.
Image

O nas

ONITRA”  to firma  z 22-letnią tradycją na rynku.

Od początku istnienia staramy się dopasować ofertę ubezpieczeniową indywidualnie do oczekiwań naszych Klientów, przez co proponujemy najtańsze i najlepsze produkty ubezpieczeniowe na rynku.

Nasi Agenci ubezpieczeniowi wyspecjalizowali się w znajdowaniu najtańszych ofert ubezpieczeniowych, a proponowane przez nas oferty zaspokoją wszystkie Państwa oczekiwania.

Co nas wyróżnia

Kilka niepodważalnych atutów dzieki którym współpraca z nami będzie dla Państwa opłacalna.

Zespół

Postawiliśmy na ambitny, rzetelny i ukierunkowany na sukces zespół, który składa się z doświadczonych specjalistów.

Współpraca

Dostarczamy naszym agentom unikalne narzędzia do zarządzania swoim biznesem. Stawiamy na transparentną, uczciwą relację z partnerami.

Innowacyjność

Z myślą o Agencie i jego potrzebach biznesowych stworzyliśmy autorski program do zarządzania agencją,

Współpraca

Dzisiejszy rynek ubezpieczeniowy stawia przed Agentami coraz trudniejsze wyzwania. Konkurencja ubezpieczycieli działających w modelu direct, rozwój internetowych porównywarek ubezpieczeniowych, kancelarii brokerskich oraz wkraczanie banków i instytucji finansowych na rynek klienta indywidualnego to aktualny dziś obraz rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego. Nowoczesny Agent musi sprostać tym wyzwaniom, dysponować bardzo szeroką ofertą, mieć wsparcie szkoleniowe, marketingowe i technologiczne oraz – co niezmiernie ważne – atrakcyjne warunki prowizyjne oraz gwarancję stabilności i terminowości rozliczeń.
Image

Zainteresowała cię nasza oferta. Skontaktuj się z nami.